Kansen in het railgoederenvervoer

Bron: Rail Cargo

Dinsdag, 18 januari 2011

Kansen in het railgoederenvervoer

Na een bewogen 2010, heeft het railgoederenvervoer gelukkig weer zijn weg uit het dal gevonden. De vraag is natuurlijk wat 2011 ons gaat brengen. Welke kansen zijn er voor de nabije toekomst? Dit thema is tijdens het Spoorcafé van 13 januari 2011 vanuit twee invalshoeken benaderd.

Cor Hoenders, Managing Director van het RSC Rotterdam heeft de ontwikkelingen vanuit het intermodale vervoer toegelicht. De ontwikkelingen in de wagonmarkt werden beschreven door Eric van Wijngaarden, Managing Director van Wagoncare/DPMC. 

Tevens werd tijdens de bijeenkomst Henk Schaafstal, Senior Supply Chain Engineer & Rail Coördinator van SABIC Europe, uitgeroepen tot Spoorman van het jaar 2010. Hij kreeg deze prijs voor zijn inzet voor de stimulering van het railgoederenvervoer. De prijs werd uitgereikt door Don van Riel van Trimodal Europe, de winnaar van 2009.

De presentaties kunt u hieronder downloaden:

intermodaal_railtransport_in_rotterdam.pdf

regelgeving_goederenwagons.pdf